Please fill in your email ×
You have been added to our newsletter! ×
We have received your inquiry. ×

MÜÜDUD

Erki Kommussaar
Erki Kommussaar
+372 502 3791
Saada
Rüütli tn 16
Vanalinn , Tallinn, Harjumaa
3
5
7
257.6 m2
Kinnisvara tüüp : Maja
Omandivorm : Korteriomand
Tube : 7
Magamistube : 5
Vannitube : 3
Üldpind : 257.6 m2
Korruseid : 4
Seisukord : Uusarendus
Ruutmeetri hind : 0 € / m2
  20 Pilti

IDESTATE kinnisvaral on suur rõõm pakkuda muinasjutulise Vanalinna südames, rahulikus Rüütli tänavas, suletud hooviga ning eraldi sissepääsuga majaosa.

 

Majaosa, mida pakume asetseb läbi nelja korruse ja läbi maja ning sellesse on võimalik luua oma äranägemisel õdus ja armas kodu.

 

Müüdava vara sisse kuulub keldrikorrus, kuhu saab vajadusel rajada mõnusa spa-kompleksi, veinikeldri vms.

 

Hoovist eraldi sissepääsuga esimesel korrusel asetseb avar trepihall, Rüütli tänavale avanevate akendega suur magamistuba, mille kooseisu kuulub ka walk-in-garderoob ja vannituba/wc.

 

Teisele korrusele jääb suur söögisaal ja valgusküllane elutuba, kust jätkuna on võimalus pääseda ruumi, mille igaüks võib ise luua kas kabinetiks, raamatukoguks või sigaritoaks, samas on soovil ja vajadusel siia võimalik välja ehitada ka pea magamistuba, kus on ka mahukas garderoob ja vannituba. Samuti on teisel korrusel kaminaruum; sisehoovi rõdule pääsuga köök ning vannituba/wc.

 

Kolmandal korrusel ehk katusekorrusel on kõik võimalused, et vajadusel välja ehitada kas kaks magamistuba ja garderoob/vannituba või nn master magamistuba, kus oleks lisaks avarale magamistoale ka suur garderoob ja vannituba ning saunakompleks.

 

Kuna kõikidel korrustel on piisavalt avarust, mängimisruumi ja omapära ning kõrged laed siis on võimalik omal soovil teha siseruumides muudatusi.

 

Maja teiselt ja katusekorruse akendelt avanevad kaunid vaated Rüütli tänavale ja Neitsitornile.

 

Võimalus soetada suletud sisehoovis, kasutuskorra alusel, üks autokoht (väärtusega 45 000 eurot).

 

Huvi ja lisainfo saamiseks palun helista!

Võta meiega ühendust