Please fill in your email ×
You have been added to our newsletter! ×
We have received your inquiry. ×

MÜÜDUD

Erki Kommussaar
Erki Kommussaar
+372 502 3791
Saada
Koidu tn 7
Kuressaare, Saaremaa, Kuressaare, Saaremaa
6
217 m2
Kinnisvara tüüp : Maja
Omandivorm : Kinnistu
Tube : 6
Üldpind : 217 m2
Krundi suurus : 1446 m2
Seisukord : Renoveeritud
Ruutmeetri hind : 0 € / m2
  20 Pilti

Lisainfo: kaev, tööstusvool, garaaž, kõrvalhoone
Sanruum: saun, boiler, tsentraalne vesi, kanalisatsioon
Küte ja ventilatsioon: ahjuküte, põrandaküte, õhksoojuspump, tahke kütus, kombineeritud küte, kamin
Side ja turvalisus: aiaga ümbritsetud

 

Kuressaares, eramute piirkonnas, müüa suure krundiga maja koos kõrvalhoonetega.

Elumaja (ehitusalune pind 100 m2) paikneb tänava ääres ja on pooleteist korruseline viilkatusega hoone. Algselt on maja ehitatud 1914 aastal, 60-ndatel on tehtud juurdeehitus ja maja on saanud praeguse väljanägemise.
Hetkel on maja tehtud tühjaks ja ootab renoveerimist.
Majja tuleb tsentraalne vesi ja kanalisatsioon. Küttesüsteem on lahendatud läbi köögis paikneva pioneerpliidi, mis kütab kogu maja (radiaatorid on igas toas). Elutoa poole peal on ka ahi ja kamin.

Teine maja (117m2), mis paikneb hoovipoolses osas, on 2-korruseline renoveeritud kivimaja - paigaldatud on uued aknad (teisel korrusel), uus katus, uus elektrisüsteem, päikesepaneelid, eluruumides on teostatud remont (ajavahemikul 2010-2016), saunaruumid on renoveeritud.

Maja eluruumid paiknevad hoone teisel korrusel - avar elutuba-köök, magamistuba ja väiksem tuba mida kasutatakse praegu kabinetina. Eluruumi aknad avanevad hoovipoolsesse ossa. Esimesel korrusel on saunaruumid (sauna eesruum, duširuum ja puuküttel kerisega leiliruum) ning suur garaaž.
Eluruumides on kütteks õhk-soojuspump, tagatoas lisaks elektriradiaatorid, külm vesi on tsentraalne, soe vesi on oma päikesepaneelidest, kanalisatsioon on tsentraalne.

Hoovis on lisaks abihooned - kaks kuuriosa küttepuude ja aiatarvikute hoidmiseks, vana majandushoone koos keldriga ja suur kasvuhoone koos tomatite ja kandvate viinamarjadega.
Hoovi on suur ja täis rohelust – jagub nii lilli kui liblikaid kui kandvad õuna- ja ploomipuid ning marjapõõsaid-maasikaid.

Helista ja tule kindlasti vaatama!

Võta meiega ühendust